top of page

18 Temmuz Genel Durum Güncellemesi!

Selamlar!


Star Wars Jedi Survivor projesi bu hafta teste giriyor.


Returnal bu ay içerisinde yayınlanacak.


Mass Effect projelerine başlandı güzel de ilerledik, herhangi bir yüzde paylaşmayacağız ama oldukça iyi gittiğini bilin yeter, çok beklemeyeceksiniz 🙂 Terimleri soranlar olmuştu: İlk oyunun çevirisine bazı yerlerde sadık kalacağız bazı yerlerde kalmayacağız. Yaptığımız incelemelerde terimce konusunda "daha doğru" çeviriler sunabileceğimizi fark ettik. Daha doğru olacağını düşündüğümüz terimleri düzelteceğiz, kalanına uyacağız. Büyük konuşmayalım ama projeyi Starfield çıkışına denk getirmek istiyoruz.


Stellaris projesinde ana oyunun çevirisi bittikten sonra Üyelerimizle beraber testine başlamak istiyoruz. Strateji projelerinde bizim oyun içerisinde bütün metinleri görüp kontrol etmemiz imkansız. Geri bildirimlerinizle aktif olarak yamayı güncelleyeceğiz. Gösterdiğiniz ilgiye göre de DLC'ler tamamlanacak.


Return to Monkey Island projesinin testini biraz geciktiriyoruz, dosyalama konusunda bazı sorunlarımız var, açıkçası daha çok beklenilen projelerimiz olduğunu bildiğimiz için onun işini biraz geriye attık.


Oxenfree oyununa gelen güncelleme ile yamada bazı bozulmalar tespit edildi. Yamayı güncellediğimizde tekrar duyuru geçeceğiz.


Ayrıca indirimler sırasında Üyelik sistemine gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz ❤️ Programımızda şu an 97 adet proje mevcut. Yaz bitmeden bu sayı 100'ün üstüne çıkacak. Resident Evil ve Sekiro projelerine gösterdiğiniz ilgiden de memnunuz, daha sonra bu tarz projeler için fikir alışverişi yapacağız.


Yüzde güncellemeleri de şu şekilde:


The Wolf Among Us ==> 60%

Resident Evil Village ==> 43%

Stellaris ==> 66%

Atomic Heart ==> 95%

Wartales ==> 43%

Dead Island 2 ==> 35%


Sevgiler!

0 yorum

Comments


bottom of page