top of page
giz.jpg

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu siteyi ve bu siteye ait yazılımları kullanıyor olmanız, gizlilik ve güvenlik koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Anonymous Çeviri, herhangi bir sebepten dolayı veya hiçbir sebep göstermeksizin istediği an bu Gizlilik Politikasında değişiklik, düzeltme, güncelleme, ilave veya çıkartma ya da her türlü başka değişiklik gerçekleştirme hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler burada bildirilecek ve size aksi şekilde belirtilmedikçe burada bildirilen her türlü değişiklik anında yürürlüğe girecektir.

Bu site veya bu siteye ait yazılımın kullanılması durumunda elektronik posta adresinizi, tüm bilgisayar donanım bilgilerinizi, telefon numaranızı ve ip adresi bilgilerinizi bizimle paylaşacağınızı kabul etmiş olursunuz. Anonymous Çeviri, bu bilgilerin üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu sitede ve kullandığı yazılımda, Site Sahibinin işletmediği veya işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir/link/bilgi verilebilir. Site Sahibinin erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Sorumluluk 3. kişilere ait sitelerde yazılı koşulara tabidir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce söz konusu sitelerde yer alan güvenlik ve gizlilik koşulları okunmalıdır. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve servislerden veya bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından Anonymous Çeviri sorumlu tutulamaz.

İADE KOŞULLARI

Hatalı satın alımlar ve uyumsuz donanımlar nedeniyle yapmak istediğiniz iade işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

visamaster.png
bottom of page