Üyelik Sistemi Nedir?

 1. Üyelik sistemimiz ile sitemize ve programımıza üyelik,  üyelere özel açılan Discord sunucumuza katılım, ek roller ve projeler hakkında detaylı bilgilendirme hizmeti almış olacaksınız.

 2. Programımızdan bu zamana kadar ücretsiz verdiğimiz Türkçe oyun yama hizmetlerine de erişim sağlayabilirsiniz. Bu erişim için ücret ödemezsiniz.

 3. Üyelik sisteminin süresi bir aylıktır. Üyelik aktif olduktan sonra otomatik yenileme aktif olur. Üyeliğinizin yenilenmesini istemiyorsanız otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.

 4. Üyelik sisteminde aylık 15 TL + KDV (Toplam 18 TL) gibi tek plan bir ücret karşılığında bütün yamalara sahip olacaksınız. Üyelik bittikten sonra oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız gibi durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

 5. Yamaları kurabilmek için oyunun yüklü olması gerekmektedir. Oyun yüklü değilse yamayı kuramazsınız. Üyeliğiniz bittikten sonra yama kuramazsınız ancak üyeliğiniz bitmeden önce halihazırda kurmuş olduğunuz yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz.

 6. Oyunlar için ayrı ayrı ödeme yapılmayacaktır.

 7. Ödemenizi, iyzico.com güvencesiyle yapabilirsiniz.

 

Daha Fazla Bilgi İçin Rehberimize Göz Atabilirsiniz
 

kobikaan.png

Üyelik Kütüphanesi

Üyelik Kurulum

 1. Programımızı indirip, üyeliğiniz varsa giriş yapın, yoksa üye olun.

 2. "Üyelik" kısmını açın.

 3. Çıkan sayfada yönergeleri takip edin.

 4. Satın alım işlemi bittikten sonra sağ üstten adınıza tıklayarak "Varlıklarım" kısmını açın.

 5. Seçtiğiniz projeyi, oyun dizinine kurarak yamaya ulaşabilirsiniz.

 6. Üyeliği iptal etmek isterseniz “Üyeliği Yönet”e tıklayıp açılan sayfada iptal edebilirsiniz.

Not: Debit kartları ile üyelik desteklenmemektedir. Debit kartı ile Üye olmak isteyen kullanıcılarımız "İletişim" sayfamızdan bize ulaşabilir.

 

Programı indirmek için aşağıdaki icona tıklayın.

bdMz5y_edited_edited.jpg