top of page

15 Haziran 2022 Yüzde Güncellemesi

Merhabalar!


Pillars of Eternity projemizde %34 ilerleme kaydettik.

Guardians of the Galaxy projemizde %34 ilerleme kaydettik.

Elden Ring projemizde %44 ilerleme kaydettik.

Diablo II Resurrected projemize başladık ve %26 ilerleme kaydettik.

Marvel’s Spider-Man projemize tam olarak bu hafta başlayacağız ama şimdiden %8 ilerleme kaydettik.


Final Fantasy VII Remake projemizde ise sürüm farklılıklarından doğan metin güncellemeleri ile uğraşıyoruz. Planımız bu ay içerisinde çıkması.


Sevgiler!

3 yorum

3 Comments


Burak Demir
Burak Demir
Jun 20, 2022

FF7 yi artık yayınlar mısınız lütfen.

Like

Arda Kuzey
Arda Kuzey
Jun 16, 2022

Guardian of the galaxy türkçe yama çevirisi 1 ayda gerçekten %4 mü ilerleme kat etti yani. Elden ring %20 lerden %40 lara geliyorken nasıl oluyorda guardian of the galaxy o kadar ilerliyor üyelik sistemi için para alıyorsunuz herşey güzel peki bu çeviriler neden bu kadar uzun sürüyor , tamam işiniz kolay değil doğru ama 1 tane oyunun %20 lerden %40 a gelip diğer oyunun %30 dan %34 e gelmesi bence çok saçma biz size üye olup destek oluyoruz sizde biraz daha özen gösterip bize bir an önce çeviriyi ulaştırabilseniz ya dostlarım. Ne kadar sürecek çevirinin çıkması 1 yıl mı ? 2 3 kişi falan mı çalışıyorsunuz siz sadece

Like
Anonymous Çeviri
Anonymous Çeviri
Jun 19, 2022
Replying to

Merhaba, her projemiz için yeterli sayıda çevirmen ile çalışıyoruz. Zaman zaman belirli projelerdeki çevirmenlerin yoğun dönemleri olabiliyor, bu sebeple bazı projeler normal hızında ilerlerken bazı projeler geçici olarak yavaşlayabiliyor. Tabii ki bu tarz yavaşlamaların geçici olmasını garantiliyoruz, bir şüpheniz olmasın :)


Elden Ring yüzdesinin başlarda yavaş, son zamanlarda hızlı ilerlemesinin sebebi terimcesinin tamamlanmaya yaklaşması ve çeviriye daha fazla ağırlık verilebilmesiyken, Guardians of the Galaxy yüzdesinin başlarda hızlı, son zamanlarda yavaş olmasının sebebi ise hem çevirmenlerin uygunluk durumu hem de oyunun diyalog yapısının karmaşıklaşması. Bunlar farklı projeler, doğal olarak da farklı ilerleyiş dinamiklerine sahipler. Her proje için gereken özenin gösterildiğinden emin olabilirsiniz, desteğiniz için teşekkür ederiz.

Like
bottom of page