top of page

21 Mayıs 2021 Yüzde Güncellemesi

Selamlar!


Genel proje bilgilendirmesi.


Bu duyurunun yıldızı Assassin's Creed olacak. Alt yazıları tamamen oluşturup metinlerini çıkardık. Önümüzdeki duyuruda normal bir proje gibi yüzde verip ilerleyebiliriz artık.


Hitman III oyununa geçtiğimiz hafta güncelleme gelmişti. Bu güncellemenin yarattığı sorunları giderdik. Proje şu an sorunsuzca devam ediyor. Bekleyen kullanıcılarımızın ne kadar sabırsız olduklarını biliyoruz ve anlıyoruz. Muazzam bir yerelleştirme sizi bekliyor.


Battlefield V projemizin testine önümüzdeki hafta başlamayı öngörüyoruz. Proje için tahminimiz Mayıs ayıydı fakat FFXV testi geciktirdi diyebiliriz.


The Red Strings Club projemiz tamamlandı. Önümüzdeki hafta o da teste girecek.


Call Of Duty Black Ops III için ise yine bir test sürecimiz var. Yamanın kurulumu diğer projelerimiz gibi olmayabilir, bizim için oldukça meşakkatli oldu biliyorsunuz. Umarız sorunsuz bir test süreci geçirip projeyi hemen sizlerle buluşturabiliriz. Yukarıda bahsettiğimiz dört projenin hiçbirinin -dosyalama sıkıntısı olmadığı takdirde- Temmuz ayına kalmayacağını da ekleyelim.


Wasteland 3 çeviri yüzdesi %81 olarak güncellenmiştir.


Nier Replicant çeviri yüzdesi %30 olarak güncellenmiştir.


Just Cause 4 çeviri yüzdesi %25 olarak güncellenmiştir.


Doom Eternal çeviri yüzdesi %25 olarak güncellenmiştir.


Halo: The Master Chief Collection projesine başladığımızı mutlulukla duyuruyoruz! Aylardır dosyalaması ile boğuştuğumuz başka bir proje idi. Proje %9 olarak güncellendi.


FFXV'in bitişiyle ekibimiz birkaç gün sonra Watch Dogs Legion projesine girişecek. Projenin ana hikaye - yan görevler vb kısımlarını tamamlamıştık. Kalan arayüz satırlarını bitirip teste gireceğiz.


FF7 ise hala rölantide. Çıkan haberler en az 6 ay daha konsollara özel olacağı şeklinde. Beklenmedik bir gelişme olursa projeye tekrar devam edilecek. Olmazsa da 6 ay sonra FF7 ile görüşmek üzere


Sevgiler!


1 yorum

1 Comment


Mert Doğan
Mert Doğan
May 23, 2021

Halo: The Master Chief Collection <3 Harikasınız!!! 😍

Like
bottom of page