top of page

Anonymous Üyelik Sistemi 2 Yaşında!

Selamlar!


Bugün Üyelik sistemimizin 2. yıl dönümü! Bugüne özel olarak da sizlere bir duyuru yapmak istiyoruz.

Öncelikle 2 senedir süregelen sistemimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Anonymous fiilen 2018 yılından beri sizinle, Üyelik sistemine geçtiğimiz 2 yılda, önceki 2 yıla kıyasla 3 kat daha fazla proje gerçekleştirdik. Bu sistem sayesinde siz sevgili kullanıcılarımıza daha fazla proje sunabiliyoruz. Acısıyla tatlısıyla proje dolu daha nice yıllara!!!!


Proje güncellemeleri:

Spider-Man projesinin test aşaması bitmek üzere. Zaten sürekli en güncel çeviri ile oynuyorsunuz.

Üyelere özel duyurduğumuz iki proje ise: F1 2022 ve Deus Ex: Human Revolution idi

F1 2022 projesi şu an %82. Yakında teste girecek

Deus Ex: Human Revolution ise bütün ek paketleri ile beraber teste girdi ve testi tamamlandı. Eksikler giderilip yayınlanacak

Pillars Of Eternity projesinin ek paketler hariç ana oyun çeviri oranı %80

Guardians of the Galaxy projesi ise %66'da

Spider-Man Miles Morales projesindeki ilerlememiz %74

Diablo II Resurrected projesinin çeviri oranı %72

Spiritfarer'de ise maalesef %80'e dayanan çeviri oranı gelen güncelleme ile %40'lara kadar geriledi. Anlık çeviri yüzdesi ise %55


Bu yukarıda saydığım 8 proje yanında takvimimize eklemeyi planladığımız 2 proje daha var. Bu projeler: Cult of the Lamb ve The Mortuary Assistant. Önümüzdeki ay çıkacak olan A Plague Tale: Requiem ise planlarımız dahilinde olup Spider-Man, Kena ve Immortals Fenyx Rising projelerimizde olduğu gibi projeyi oyun çıkışına yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız.


Halo: The Masterchief Collection projesi yakında son sürüme uyarlanacak. Ama son duyurumuzda bahsettiğimiz durum daha da kötüleşti. Proje tam 2 katı büyüdü. Bu yoğunlukta Halo projesine geri dönüş bizim için biraz zor olacak. Eklenen diyalogların çevirileri ne zaman tamamlanır bir tarih vermemiz imkansız. Açıkçası oyun içi diyaloglar olmadan projeyi de güncellemekten çekiniyoruz ama bir şekilde takvimde yer açıp eksik diyalogların çevirilerini tamamlayacağız.


Bu yıl içerisinde programa ücretsiz olarak eklemeyi planladığımız 4 proje mevcut.


Destekleriniz sayesinde çalışıyoruz, buradayız!

Sevgiler!

0 yorum

Komentáře


bottom of page