top of page

Starfield Türkçe Yama Üyelik Sistemine Eklendi!

Selamlar!


Starfield Türkçe yaması Üyelik sistemine eklenmiştir! Proje beta olarak yayınlandı.


  • Yama Game Pass dahil var olan bütün sürümlere uyumlu.


  • Beta; ana hikaye diyalogları ve arayüzü, yan görev diyalogları ve arayüzü, yetenek ağacı gibi bazı arayüz ekranları, ikna diyalogları, oyun içi romantik ilişki 🙂 diyalogları gibi kısımları içermektedir. Sonraki önceliklerimiz faction ve aktivite diyaloglarını tamamlamak.


  • Yama düzenli olarak güncellenecek. Her girdiğinizde en güncel çevirilerle oynayacaksınız. Çeviri güncellemelerini almak için üyeliğinizin devam etmesi gerekmiyor.


  • Gördüğünüz yazım hatalarını, terim hatalarını ve düzeltilmesi gerektiğini düşündüğünüz çevirileri Discord sunucumuzdaki "⁠starfield-geri-bildirim" kanalına ekran görüntüsü şeklinde atabilirsiniz. İngilizce kısımları atmanıza gerek yok çeviri devam ediyor.


  • Üyeliğiniz bittikten sonra da indirdiğiniz yamalara erişmeye devam edebilirsiniz. Sadece yeni yama indiremezsiniz.


Keyifli oyunlar!

12 yorum

12 comentários


Sezai Kuyu
Sezai Kuyu
24 de set. de 2023

Merhaba, yılda bir uzun soluklu hikaye oyunu alır, sonuna kadar oynarım, Starfield en çok beklediğim oyundu, Türkçe desteği olmaması tam bir fiyaskoydu, düşük seviyede ingilizce bilgim ile oynamak istemiyorum, oyun için her şey hazır, sistemi güncelledim. Tek eksiği Türkçe yamaydı, burayı özellikle takip ediyorum, beta sürümü indirip oyun zevkini yarım bırakmak istemiyorum, tam sürümü dört gözle bekliyorum, yayınlandığı an üye olup indireceğim, hadi uşaklar biraz daha gayret, bitirin şu işi :)

Curtir

oktay deniz
oktay deniz
10 de set. de 2023

Starfield kaç günde bir güncelleme oluyor? Her girdiğimizde otomatik güncellenecek denmişti ama ne kadar sürede bir güncelleniyor onu merak ediyorum. çünkü geçen bi ana görev full ingilizce ilerledi. Bugün girdiğimde ise yarısı türkçe yarısı ingilizce oldu demekki çalışılıyor belli yani fakat saatte bir mi gireyim günde bir mi gireyim? bazen oyunu kapatıyorum yeniden açıyorum acaba güncellenmişmidir o görev diye bakıyorum vs vs. şu oyunu makine ceviriyle gerçekten oynamak istemiyorum o yüzden sadece sizin duyurular kısmına girip girip bakıyorum. Sorularımı inş aktarabilmişimdir cevap verirseniz sevinirm

Curtir
Anonymous Çeviri
Anonymous Çeviri
10 de set. de 2023
Respondendo a

Merhaba, çeviri her saat otomatik olarak güncelleniyor. Siz oyuna her giriş yaptığınızda en güncel metinleri kullanarak başlıyorsunuz, ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Beta içeriği olarak belirtilen kısımlarda İngilizce metin görmemeniz gerekiyor, bir problem olduğunu düşünüyorsanız Discord sunucumuzdan teknik destek alabilirsiniz. Çeviride ne aşamada olduğumuzu da önemli ilerlemeler oldukça Discord sunucumuz üzerinden duyuruyoruz, orayı takibe alabilirsiniz.

Curtir

rzhnylmz
07 de set. de 2023

Ben tam sürümü bekleyenlerdenim, yine de günlük gelip duyuruları okuyarak gelişimi takip ediyorum. Elinize emeğinize sağlık. Çeviri tamamlandığı gün Starfield'ı oynamak için sabırsızlanıyorum.Curtir

Old Boy
Old Boy
07 de set. de 2023

Full sürüm tahminen ne zaman çıkar

Curtir
Anonymous Çeviri
Anonymous Çeviri
07 de set. de 2023
Respondendo a

Merhaba, oyunun çok büyük olmasından dolayı tahmini bir süre veremiyoruz ancak en azından birkaç ay sürecektir diyebiliriz.

Curtir

Mert
Mert
07 de set. de 2023

Şimdi yüzde kaç tamamlandı yamanın, beta haliyle oynamaya değer mi yoksa factionlar için bekleyelim mi?

Curtir
bottom of page